İletişim: theistunc@gmail.com

İnstagram Story Sıralaması Neye Göre Belirlenir ?

Türkiye'nin Tarafsız Sitesi

İnstagram Story Sıralaması Neye Göre Belirlenir ?

Sanırım bu soru çoğu instagram kullanıcısının kafasına mutlaka takılmıştır. Peki ya instagram story’deki kişiler nasıl ne neye göre sıralanıyor ? Elbette hep sevdiğimiz veya değer verdiğimiz insanların en üstte olması dikkat çekici ve hoş bir durum değil mi ? Yoksa sevdiğiniz ismin en üstte olması sizi daha fazla story atmaya mı teşvik ediyor ? Bu sebeple daha fazla instagramda vakit harcayacaksınız. Ve daha fazla reklam ve daha fazla para! İşte Mark ağabeyinizin planı harfi harfine işliyor gibi…  Peki ya kim bu Mark? Facebook’un sahibi desem,  MARK ZUCKERBERG! Evet arkadaşlar yazıya giriş yapayım derken İnstagram story sıralaması neye göre sorusunun yanıtı az da olsa vermiş gibi olduk. Hazırsınızdır umarım haydi başlayalım!

İnstagram Story Sıralaması Neye Göre Değişiyor ?

İnstagram’a girdik, ve paylaştığımız story’i açtık. Esra ve 44 kişi gördü yazısını gördük diyelim. Peki ya neden Esra en başta? Bir düşün bakalım Esra’nın profiline son bir haftada kaç kere girdin ? Kaç kere fotoğrafını beğendin ? Bunun tam tersi bir durumda söz konusu olabilir. Esra senin profiline giriyor olabilir. Seni sürekli stalklıyor olabilir.  Kısacası arkadaşlar uygulama içerisinde en çok ilgilendiğiniz insanları en başta tutuyor instagram. Bu sayede daha fazla sosyal medyada vakit harcıyor ve daha fazla reklam daha fazla para algoritmasının kurbanı oluyorsunuz adeta.


ETİKETLER, TAGS
instagramda story izleyenler neye göre sıralanıyor, instagram hikaye sıralaması, instagram hikaye izleme sırası, instagramda hikayeye bakanlar neye göre sıralanır, instastory izleyenler neye göre sıralanıyor, instagram story bakanlar sıralaması, instagram hikayede en başta çıkanlar.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: