İletişim: theistunc@gmail.com

Hangi Siteden Alışveriş Yapmalıyım ? Güvenilir Alışveriş Siteleri: TOP 10

Türkiye'nin Tarafsız Sitesi

Hangi Siteden Alışveriş Yapmalıyım ? Güvenilir Alışveriş Siteleri: TOP 10

 

Güvenilir Alışveriş Siteleri: TOP 10
10- Amazon
 
 
Dünyanın neredeyse en büyük e-ticaret oluşumu olarak bilinmektedir. Amazon bir yurt dışı alışveriş sistemidir adeta. Satın alacağınız ürün yurtdışından geldiği ve gümrükten geçtiği için dikkat edilmesi gereken kurallar ve vergilendirme bulunmaktadır. Bunların yanı sıra binlerce ürün ülkemize göre kat ve kat daha uygun fiyatlara satın alınabiliyor.
Amazon.com, ABD merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim sistemi olarak bilinmektedir. 5 Temmuz 1994’te ABD’nin Seatltle eyaletinde kurulmuştur ve faaliyete geçmiştir. Kurucusu Jeff Bezos’tur.
9- Aliexpress
 
 
Aliexpress sizin için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Bilinmesi gereken noktalardan biride Aliexpress’in Çin merkezli bir web sitesi olduğudur. Genel anlamda elektronik parçaları için ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Sizde elektronik bir parça alacaksanız Aliexpress sitesine göz atmalısınız bunun yanı sıra sabırlısınızdır umarım çünkü Aliexpress’ten gelen ürün 20 ila 55 gün arasında değişebilir bu süre zarfıdır. Ama bunu unutmamak lazım elbette.
Aliexpress’in kuruluşundan sonra piyasaya sunulduğu web alemine adım attığı tarih ise 26 Nisan 2010’dur. Bunun yanı sıra dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmakta ve tercih edilmektedir.
8- GittiGidiyor
 
 
 
Bir eBay kuruluşu olan GittiGidiyor, bünyesinde ikinci el ve sıfır ürünler bulunduran bir web sitesidir. Güvenip gönül rahatlığıyla alışveriş yapacağınız bir sistem diyebiliriz.
GittiGidiyor 5 Şubat 2001 yılında piyasaya sunulmuş ve web alemine ilk adımını atmıştır. Serkan BORANÇLI, Burak DİVANOĞLU ve Tolga KABATAŞ tarafından kurulmuştur. Genel merkezi istanbuldadır. Üst kuruluşu bahsettiğimiz gibi eBay’dır.
7- Morhipo
 
 
Morhipo’yu duymuş olmalısınız hem web sitesi hem mobil uygulamasıyla giyim kategorisinde ilk sıralarda yerini almaktadır. Bunun yanı sıra yaptığı kampanyalar cazip ve sıra dışı olabiliyor. Onaylı bir alışveriş sitesidir. Rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Ürününüz en kısa zamanda elinize ulaşmaktadır. Sizde Morhipolu olabilirsiniz.
Morhipo 2011 yılında kurulmuştur. Morhipo bir Boyner Holding kuruluşudur. Giyim üstüne kurulmuş olsa da bunun yanı sıra ev eşyaları ve kozmetik ürünleride satmaktadır.
6- Çiçeksepeti
 
 
Ülkemizin en çok tercih edilen web sitesi Ciceksepeti.com’dur  Kurucusu: Emre AYDIN’dır Genel merkezi, İstanbul’dadır. +370 Çalışanı bulunmaktadır.  2007 Yılında faaliyete geçmiştir. Türkiye’nin  dört bir yanına ürün getirmektedirler
5- N11
 
 
Yaptığı kampanyalarla ön plana çıkan bir web sitesidir. Ve bunun yanı sıra Türkiye’de resmi olarak satılmayan elektronik ürünlerini bünyesinde barındırmasından dolayı bir çok müşterinin tercihi olmuştur. Şunu belirtmek gerekirse Türkiye’nin en  büyük alışveriş sitelerinden biri N11.com’dur
Mart 2013’te Doğuş Planet tarafından kurulmuştur.
4- Tozlu.com
 
 
Tozlu.com en güvenilir ve bütçenize uygun kampanyaları barındıran bir alışveriş sitesidir. Sizde kendinize göre en iyi ürünü en uygun fiyat ile Tozlu.com’da bulabilirsiniz.
Teknosa
Teknosa’yı duymayan yoktur herhalde! Teknosa hem bayi olarak hem de internetten alışveriş bakımından güvenilir ve köklü bir firmadır. Teknosa ile en iyi ürünler sizinle olabilir. Binlerce kampanya ve teknolojik ürünü bünyesinde en uygun fiyat ile barındırmaktadır.
3- DR
 
 
Okumayı seviyor ama kitap alacak güvenilir bir site bulamıyor musun ?  D&R ile en iyi fiyat ile güvenilir bir şekilde kitap sahibi olabilirsin. Aynı zamanda albüm ve müziklerde satın alabilirsiniz.
2- Trendyol
 
 
Güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir web siteside Trendyol.com’dur.  Haziran 2009’da kurulmuş ve web alemine ilk adımı atmıştır. Demet MUTLU tarafından kurulmuştur. Genel merkezi ise İstanbul’dadır.
1- Vatan Bilgisayar
 
 
 
Vatan bilgisayar diğer bilinen adıyla söyleyecek olursak vatan computer genel olarak her şehirde şubesi olmasının yanı sıra e-ticaret yani web sitesinden’de rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir kuruluştur. Türkiye’de hizmet veren elektronik eşya zinciri olarakda tanımlıyabilir. Elektronik araç ve gereç ihtiyacında 1 numara Vatan Bilgisayar diyebiliriz.

 

 

Şimdiden iyi alışverişler dileriz.


Not: İnstagramdan vb sitelerden alışveriş yapmak güvenli değildir. Genel olarak bot takipçi satın alarak insanlarda; – Bu sayfanın sitenin takipçisi çok güvenilirdir hissi yaratırlar. Bu hisse kanmayınız dolandırılmayınız. Güvenli onaylı sitelerden alışverişinizi sürdürünüz.

Tags: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir